Badania genetyczne

Zgłaszający się do nas Pacjenci mają możliwość poznać swoje skłonności do określonych schorzeń, predyspozycje do pojawienia się ewentualnych dolegliwości. Uwarunkowania genetyczne oznaczają w większości przypadków nie samą chorobę, lecz właśnie skłonności do jej wystąpienia, czemu w wielu przypadkach można zapobiec zmieniając dietę, styl życia, stosując suplementację. Diagnozowanie pod kątem genotypu jest tutaj niezwykle pomocne.

Warto zacząć od badań genetycznych

Badania wystarczy wykonać raz

Wyniki badań są aktualne przez całe życie ze względu na niezmienność ludzkiego genotypu. Wykluczenie lub potwierdzenie określonych predyspozycji jest zatem informacją pewną.

Prognostyka, diagnoza i pozostałe

Badania pozwalają wykryć poszczególne mutacje DNA odpowiedzialne ze powstawanie chorób, szybciej postawić słuszną diagnozę, a w określonych sytuacjach wdrożyć niezbędne leczenie.

Tak rozpoznamy podłoże nadwagi

Od poznania genów odpowiedzialnych za metabolizm tłuszczów po stwierdzenie nietolerancji pokarmowej – pomagamy Pacjentom w sytuacji, gdy zawodzą standardowe metody.

Wystarczy kilka minut na pobranie

Pobranie wymazu z jamy ustnej jest szybkie, można je wykonać również samodzielnie, z użyciem gotowych zestawów, które wysyłamy na podstawie zamówień online.

Również dla poprawy kondycji

Przykładem jest pakiet badań Fit Sport, który pozwala sprawdzić uwarunkowane genetycznie predyspozycje do osiągania lepszych wyników w danej dyscyplinie.

Od dzieciństwa po seniorów

Diagnostyka pod kątem dziedziczenia pozwala realnie wpływać na stan zdrowia dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych. Testom można się poddać w każdym wieku.

Testy i badania genetyczne

Czas oczekiwania: 30 dni roboczych

IGenesis 10 – Completo

Moduły:

Medline, Androgen, Neuro, Omega Test

Cena: 3400 zł

IGenesis 7 – Sport

Moduły:

Medline

Cena: 2990 zł

IGenesis 6 – Fertility/Płodność

Moduły:

Medline

Cena: 2925 zł

IGenesis 5 – Health /Zdrowie

Moduły:

Cena:
2900 zł

IGenesis 4 – Anti Aging/Młodość

Moduły:

Cena: 2390 zł

IGenesis 4 – Weight/Waga

Moduły:

Cena: 2390 zł

IGenesis 4 – Anti Aging /Omega

Moduły:

Cena: 2590 zł

IGenesis 4 – Weight/Omega

Moduły:

Cena: 2590 zł

IGenesis 3 - detox

Moduły:

Cena: 1760 zł

Omega Test

Badanie stężenia kwasów tłuszczowych

Cena: 390 zł

Omega Test

Jako dodatek do badania Genodiet iGenesis (badanie stężenia kwasów tłuszczowych)

Cena: 200 zł

Jeden test, wiele informacji wraz z analizą

Rezultatem badań genetycznych, którym poddają się Pacjenci, jest obszerny raport, w którym szczegółowo przedstawione są wyniki, opisane predyspozycje do wystąpienia poszczególnych schorzeń. W raporcie znajdują się również zalecenia, które pozwolą wyeliminować czynniki dodatkowego ryzyka, na przykład nadmiar węglowodanów z diety lub poszczególne nałogi.

Współczesne badania genetyczne to:

  • pewność pomiarów – marginalne ryzyko wyników nieprawdziwych sprawia, że ta metoda należy do grupy najbardziej miarodajnych, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku ryzyka poważnych schorzeń oraz występowania wad o podłożu genetycznym;
  • wszechstronność – jedna próbka materiału genetycznego (wymaz z policzka lub kropla krwi) pozwala sprawdzić wiele czynników ryzyka zależnie od wybranego testu; odczyt zostanie Państwu przekazany w postaci raportu z objaśnieniami;
  • wstęp do świadomego działania – diagnoza postawiona na podstawie badań predyspozycji genetycznych pozwala radykalnie zmienić dotychczasowe nieskuteczne działania w kwestii dbałości o zdrowie, kondycję fizyczną, czy szczupłą sylwetkę.

Genetyka ma znaczenie również w zabiegach transplantacji włosów, gdy objawy łysienia androgenowego pojawiają się wskutek skłonności dziedzicznych.

Badania genetyczne z precyzyjnymi wynikami oraz konsultacje lekarskie online Usprawniamy komunikację, dbamy o Państwa wygodę

Menu