HAIRestart® – laserowe leczenie łysienia

Stymulacja wzrostu włosów HaiRestart® to skuteczna metoda leczenia zaburzeń wypadania włosów o różnym podłożu. To innowacyjne rozwiązanie koncentruje się na stymulacji uśpionych mieszków włosowych w celu pobudzenia wzrostu włosów. Zabieg jest bezbolesny, w pełni bezpieczny i nie uszkadza pozostałych włosów.

JAK DZIAŁA ZABIEG?

Zabieg laserowy Fotona HAIResart® wywołuje w skórze efekt termiczny równomiernie podgrzewając jej głębsze jej warstwy do 65°C bez naruszenia ciągłości naskórka, co daje aż trzy korzyści:

  1. Pod wpływem szoku termicznego zwiększa się dopływ krwi do „uśpionych” mieszków włosowych. Gwałtowna reakcja poprawia dotlenienie i odżywienie brodawek włosowych, a mieszki włosowe zyskują energię do wytwarzania pełnowartościowych włosów.
  2. Super-długie impulsy pobudzają uwolnienie czynników wzrostu, co przekłada się na pobudzenie wzrostu poprawnych włosów.
  3. Zabieg poprawia regenerację naskórka — przyspieszona wymiana komórek naskórka powoduje, że osłabione przez androgeny mieszki włosowe regenerują się i wzrastają szybciej.

EFEKTY

  • Zahamowanie łysienia o różnym podłożu — androgenowego, plackowatego, telogenowego;
  • wzmocnienie włosów, które stają się grubsze, bardziej wytrzymałe i wyglądają zdrowiej;
  • zwielokrotnienie wzrostu włosów z jednej jednostki włosowej;
  • hiperpigmentacja — odrastające włosy nie są siwe;
  • obniżenie linii włosów i redukcja zakoli.

Podstawowa terapia łysienia HAIRestart® składa się z 4 zabiegów wykonywanych co 2-3 tygodnie. U niektórych osób zaleca się wykonanie 1-2 dodatkowych powtórzeń co kolejne 2-4 tygodnie. Następnie wskazane są jednorazowe zabiegi przypominające co 6-12 miesięcy. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia.

Menu