Konsultacje lekarskie

Profilaktycznie i przed zabiegami – rzetelne konsultacje lekarskie

Wizyta u specjalisty w Klinice Przeszczepu Włosów lub możliwość skorzystania z konsultacji lekarskich przez Internet to wygoda na miarę potrzeb Pacjentów. Specjaliści poszczególnych dziedzin są do Państwa dyspozycji, spotkania mogą mieć również charakter regularnych badań.

Dlaczego warto wybrać sprawdzony gabinet lekarski

Przyjmując Pacjentów w siedzibie Kliniki lub konsultując on-line, dbamy o przeprowadzenie dokładnego wywiadu, który jest podstawą dalszych działań. Zadaniem specjalistów jest ustalenie również szczegółów z pozoru nieistotnych, a w rzeczywistości mających kluczowe znaczenie dla stanu zdrowia, kondycji fizycznej i ogólnej wydolności organizmu.

Zasadność konsultacji lekarskich:

  • w ramach profilaktyki – świadomość zagrożeń to często także potrzeba wglądu w stan swojego zdrowia; uzupełnieniem profilaktyki są wtedy określone badania krwi lub testy genetyczne, zlecone przez lekarza, wykonane w naszej Klinice;
  • w przypadku predyspozycji genetycznych – rozmowa pozwala wstępnie ustalić, które badania są najbardziej odpowiednie do potrzeb, aby określić ryzyko wystąpienia poszczególnych dolegliwości, dysfunkcji, czy schorzeń;
  • przed przeszczepem włosów – bierzemy pod uwagę diagnostykę z innym placówek, lecz bazujemy na fachowości naszych lekarzy, którzy poprzez rozmowę i badania określają przyczynę utraty włosów i zasadność użycia robota ARTAS;
  • jako wstęp do zabiegów medycyny estetycznej – zadaniem specjalisty jest również doradztwo, aby z mnogości dostępnych zabiegów wybrać taki, który będzie dla Państwa najbardziej korzystny, a jednocześnie najmniej inwazyjny.

Podczas rejestracji uzyskacie Państwo informacje na temat wolnych terminów, aby szybko i wygodnie wybrać dzień wizyty.

Szukamy przyczyny skutecznymi metodami

Aby poznać źródło określonych dolegliwości, należy niejednokrotnie przebadać cały organizm:

  1. układ oddechowy,
  2. układ pokarmowy,
  3. układ krążenia,
  4. układ moczowy,
  5. układ dokrewny,
  6. układ przemiany materii.

Diagnozujemy również choroby autoimmunologiczne (SM, bielactwo toczeń i inne) oraz choroby toksykologiczne. Dostęp do innowacyjnych technologii obrazowania pozwala nam potwierdzić lub wykluczyć wiele schorzeń niemożliwych do zdiagnozowania standardowymi metodami.

Nasza Klinika miejscem godnym zaufania

Tworząc Klinikę Przeszczepu Włosów, a obecnie prowadząc ją jako pełnoprawną placówkę medyczną, mamy świadomość odpowiedzialności, która spoczywa na naszych specjalistach podczas konsultacji lekarskich oraz poszczególnych zabiegów. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych urządzeń, w tym z innowacji na skalę światową (na przykład robot ARTAS do transplantacji włosów). W połączeniu z wiedzą oraz doświadczeniem lekarzy, a także precyzją testów i badań wykonywanych w laboratorium, całość służy niesieniu pomocy Pacjentom.

Menu