Oferta

Laseroterapia

Laser Fotona Dynamis Sp & HAIRestart® laserowa terapia łysienia WARSZAWA

Cała klinika w jednym laserze

FOTONA DYNAMIS SP

Fotona SP Dynamis to najbardziej wszechstronny system laserowy w medycynie estetycznej. Połączenie dwóch uzupełniających się długości fal lasera pozwala wykonywać najszerszy zakres zabiegów estetycznych dostępnych w jednym systemie. Dynamis działa jako wysoce wszechstronna, wielofunkcyjna platforma, będąca kombinacją laserów Er: YAG (o długości fali 2940nm) i Nd: YAG (o długości fali 1064 nm), która umożliwia przeprowadzenie szeregu zaawansowanych procedur leczniczych z zakresu chirurgii, dermatologii, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Lasery te są uważane są za najszybsze i najbardziej zaawansowane ze względu na innowacyjne rozwiązania technologiczne, najwyższą moc i zaawansowany system bezpieczeństwa, co przekłada się na osiąganie najlepszych rezultatów klinicznych.

Fotona dynamis

W trosce o Twoje zdrowie

Bezpieczeństwo

Technologia VSP (Variable Square Pulse)
Zmienny Kwadratowy Impuls

VSP to unikatowe narzędzie, które pozwala na dostarczenie impulsów kwadratowych o zmiennej szerokości impulsu. Technologia VSP umożliwia każdorazowo natychmiastowe otrzymanie mocy i długości trwania impulsu, dzięki czemu nie występuje powolny wzrost i jeszcze wolniejszy spadek energii tak, jak w innych technologiach laserowych. W praktyce pozwala to na wykonywanie zabiegów w sposób łatwy, precyzyjny i efektywny.

EFC (Energy Feedback Control)
Zwrotna Kontrola Energii

System kontroli zwrotnej impulsu EFC pozwala na dopasowanie poziomu siły impulsu generowanego przez laser do parametrów ustalonych przez operatora. Dzięki tym właściwościom nie dochodzi do spadków energii, a działanie lasera pozostaje wydajne i skuteczne przez cały czas trwania zabiegu.

W trosce o Twoje zdrowie

Przeciwwskazania

 • przyjmowanie leków rozszerzających naczynia krwionośne/zmniejszających krzepliwość krwi;
 • przyjmowanie leków światłouczulajacych takich jak retinoidy/tetracykliny doustne (należy odstawić 6 miesięcy przed zabiegiem);
 • stosowanie kremów, maści, suplementów światłouczulających (należy odstawić miesiąc przed zabiegiem);
 • spożywanie ziół światłouczulających takich jak dziurawiec, nagietek, rumianek (należy zaprzestać stosowania na 2 tyg. przed zabiegiem);
 • nadwrażliwość na światło;
 • stosowanie sterydów;
 • zaburzenie bliznowacenia i gojenia ran;
 • infekcja, przerwana ciągłość skóry lub stan zapalny w miejscu zabiegu;
 • gorączka;
 • choroby wykluczające laseroterapię: nowotwory, padaczka, cukrzyca, bielactwo, choroby autoimmunologiczne (toczeń układowy, twardzina), zaburzenia krzepliwości krwi (i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych), nieunormowane nadciśnienie, aktywna opryszczka, zaburzenia endokrynologiczne;
 • tkanka znajdująca się w pobliżu implantów dowolnego typu lub nad nimi;
 • ciąża lub okres laktacji;
 • peeling lub inny zabieg wykonany na obszarze zabiegowym (w ciągu ostatnich 2 tyg. przed zabiegiem);
 • świeża opalenizna (należy zachować 3 tygodnie odstępu).

Stymulacja wzrostu włosów

HAIRestart®

Stymulacja wzrostu włosów HAIRestart® to skuteczna metoda leczenia zaburzeń wypadania włosów o różnym podłożu. To innowacyjne rozwiązanie koncentruje się na stymulacji uśpionych mieszków włosowych w celu pobudzenia wzrostu włosów. Zabieg jest bezbolesny, w pełni bezpieczny i nie uszkadza pozostałych włosów.

Jak działa zabieg?

Zabieg laserowy Fotona HAIResart® wywołuje w skórze efekt termiczny równomiernie podgrzewając głębsze warstwy do 65°C bez naruszenia ciągłości naskórka, co daje aż trzy korzyści:

Pod wpływem szoku termicznego zwiększa się dopływ krwi do „uśpionych” mieszków włosowych. Gwałtowna reakcja poprawia dotlenienie i odżywienie brodawek włosowych, a mieszki włosowe zyskują energię do wytwarzania pełnowartościowych włosów.

Super-długie impulsy pobudzają uwolnienie czynników wzrostu, co przekłada się na pobudzenie wzrostu poprawnych włosów.

Zabieg poprawia regenerację naskórka — przyspieszona wymiana komórek naskórka powoduje, że osłabione przez androgeny mieszki włosowe regenerują się i wzrastają szybciej.

Efekty

Podstawowa terapia łysienia HAIRestart® składa się z 5 zabiegów wykonywanych co 2-3 tygodnie. U niektórych osób zaleca się wykonanie 1-2 dodatkowych powtórzeń co kolejne 2-4 tygodnie. Następnie wskazane są jednorazowe zabiegi przypominające co 6-12 miesięcy. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia.

Zahamowanie łysienia o różnym podłożu — androgenowego, plackowatego, telogenowego

Wzmocnienie włosów, które stają się grubsze, bardziej wytrzymałe i wyglądają zdrowiej

Zwielokrotnienie wzrostu włosów z jednej jednostki włosowej

Hiperpigmentacja — odrastające włosy nie są siwe

Obniżenie linii włosów i redukcja zakoli

KLINIKA PRZESZCZEPU WŁOSÓW W WARSZAWIE

Wycena przeszczepu włosów

Wycena przeszczepu włosów

Wypełnij formularz on-line, aby otrzymać wstępną wycenę transplantacji włosów ⇣

Wycena On-line