Oferta

Medycyna regeneracyjna

WARSZAWA

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Terapia osoczem bogatopłytkowym to kilkuetapowa procedura medyczna, która rozpoczyna się pobraniem krwi pacjenta. Następnie, za pomocą specjalnego urządzenia, osocze bogatopłytkowe zostaje oddzielone od innych składników krwi. Ostatnim elementem zabiegu jest mezoterapia, w trakcie której osocze zostaje wprowadzone poprzez mikronakłucia w obszary skóry głowy pacjenta objęte nadmierną utratą włosów.

Zastosowanie składników aktywnych osocza w leczeniu łysienia i nadmiernej utraty włosów polega na inicjacji procesów regeneracyjnych mieszków włosowych oraz pobudzeniu cebulek włosowych, które stymulują porost nowych włosów oraz redukują ich utratę.

Najlepsze rezultaty terapii można uzyskać stosując od 3 do 5 serii ostrzykiwań w odstępie 4-6 tygodni. Zabiegi podtrzymujące zalecane są co około pół roku. W naszej klinice realizujemy również terapie przeciwstarzeniowe z użyciem osocza bogatopłytkowego.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
regenera activa

REGENERA ACTIVA

Regenera Activa jest specjalnie zaprojektowanym systemem, wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek macierzystych, którego możliwości obejmują szereg zastosowań w medycynie regeneracyjnej.

Pierwszym etapem procedury jest miejscowe znieczulenie pacjenta oraz pobranie niewielkiego wycinka skóry z okolicy potylicznej. Obszar dawczy goi się samoistnie, a w jego obrębie nie pozostaje widoczna blizna. Z pozyskanego materiału tkankowego wyizolowane zostają komórki macierzyste, które następnie zostają przeszczepione w miejsca objęte łysieniem. W procesie transplantacji wykorzystana jest metoda mezoterapii igłowej, która polega na wprowadzeniu zawiesiny z komórkami macierzystymi w skórę głowy pacjenta poprzez mikronakłucia.

Efekty zastosowania metody obejmują stymulację wzrostu nowych włosów, zahamowanie ich wypadania oraz regenerację uszkodzonych mieszków włosowych. Czas trwania zabiegu wynosi 30 minut, a rezultaty widoczne są po miesiącu. Procedura nie wymaga seryjnego powtarzania, jeśli jednak po około 2-3 latach widoczny jest postęp łysienia androgenowego, zalecane jest ponowne poddanie się zabiegowi.

KLINIKA PRZESZCZEPU WŁOSÓW W WARSZAWIE

Wycena przeszczepu włosów

Wycena przeszczepu włosów

Wypełnij formularz on-line, aby otrzymać wstępną wycenę transplantacji włosów ⇣

Wycena On-line