Nagrodzona certyfikatem ARTAS™ Center of Clinical Excellence

Klinika Przeszczepu Włosów

ul. Sienna 86, 00-815 Warszawa

Klinika Przeszczepu Włosów to miejsce stworzone z myślą o wszystkich osobach pragnących uzyskać skuteczną pomoc w leczeniu łysienia androgenowego oraz schorzeń skóry głowy i włosów.

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny regeneracyjnej, laseroterapii oraz przeszczepu włosów metodą FUE, dostępnego w dwóch wariantach — manualnym (z użyciem urządzenia WAW FUE) oraz robotycznym (z wykorzystaniem technologii ARTAS). W naszej ofercie znajdują się także autorskie terapie trychologiczne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, szeroka gama podstawowych oraz specjalistycznych badań laboratoryjnych.

ARTAS™O najwyższej jakości usług wykonywanych z użyciem robota świadczy posiadane przez nas wyróżnienie ARTAS CLINICAL EXCELENCE, przyznawane najlepszym klinikom na świecie. Wszystkie zabiegi w naszej placówce odbywają się w nowoczesnym i bezpiecznym otoczeniu, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa multidyscyplinarny, wykwalifikowany personel.

Ponad 14 lat doświadczenia w prowadzeniu placówki medycznej pozwoliło nam uzyskać umiejętność perfekcyjnego rozpoznania potrzeb pacjentów, co przełożyło się na liczne grono osób zadowolonych z naszych usług, których pozytywne opinie uznajemy za najwyższą formą gratyfikacji naszej pracy.

Klinika Przeszczepu Włosów Warszawa
Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Nasza kadra złożona jest ze specjalistów z wieloletnim stażem, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają pacjentom, przykładając najwyższą wagę do ich komfortu i bezpieczeństwa.

Kompleksowa pomoc

Kompleksowa pomoc

Współpraca chirurga, trychologa i dietetyka pozwala właściwie dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także zapewnia osiągnięcie najlepszych efektów.

Szkolimy innych

Szkolimy innych

Znamy się na włosach jak nikt inny, dlatego nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem z innymi specjalistami podczas profesjonalnych szkoleń organizowanych przez naszą placówkę.

Innowacyjne technologie

Innowacyjne technologie

Naszych specjalistów wspierają nowoczesne urządzenia, między innymi Robot ARTAS 9X, system WAW-FUE, platforma laserowa Fotona Dynamis SP oraz urządzenie do sedacji Master Flux.

Udogodnienia dla pacjentów

Udogodnienia dla pacjentów

Istotnym udogodnieniem dla naszych pacjentów jest punkt pobrań, który umożliwia wykonanie na miejscu badań laboratoryjnych oraz genetycznych, a także testów na nietolerancje pokarmowe.

Staranna opieka medyczna

Staranna opieka

Komfort pacjentów traktujemy priorytetowo. Każdej osobie odwiedzającej Klinikę na stałe przypisany zostaje lekarz prowadzący. Pozostajemy do dyspozycji pacjenta w każdym momencie.

Nasz zespół

Lek. Antoni Krajewski

Lek.
Antoni Krajewski

Specjalista chirurgii ogólnej

Dr Antoni Krajewski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizował się na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.

W jego szerokim spektrum zainteresowań znajdują się również medycyna estetyczna, chirurgia kosmetyczna oraz chirurgia odtwórcza włosów z wykorzystaniem metod STRIP, FUE MANUAL oraz FUE ARTAS.

Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w międzynarodowych kursach doskonalących oraz sympozjach naukowych. Zdobytym doświadczeniem dzieli się podczas szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, a we współpracy z Centrum Edukacji Medycznej Luxmed przewodniczy kursom poświęconym technice przeszczepu włosów metodą FUE.

Komfort pacjentów traktuje priorytetowo, dlatego dba o najwyższy standard bezpieczeństwa oraz przyjazną atmosferę w trakcie zabiegów.

dr Adriana Nowak

Lek.
Adriana Nowak

Specjalista chirurgii ogólnej

Dr Adriana Nowak jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

W jej szerokim spektrum zainteresowań znajduje się chirurgia ogólna, naczyniowa, medycyna estetyczna oraz przeszczepy włosów. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz zajmuję się leczeniem ran przewlekłych terapią podciśnieniową. Dodatkowo jest autorką i współautorką artykułów w czasopismach medycznych.

Mgr Wiktoria Abka

Mgr
Wiktoria Abka

Pielęgniarka, Trycholog

Trycholog, członkini Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W praktyce zawodowej kładzie nacisk na holistyczne podejście do każdego pacjenta, nie zapominając o zapewnieniu profesjonalnej opieki w trakcie zabiegów.                          Koncentruje się na kompleksowej analizie problemów pacjenta, począwszy od stanu skóry głowy i włosów, po kondycję całego organizmu.  Szczególne interesuję się problemem łysienia na tle hormonalnym.

Zabiegi trychologiczne jakie wykonuje w naszej klinice to: mezoterapia igłowa z wykorzystaniem płytkopochodnych czynników wzrostu oraz laseroterapia. 

Systematycznie pogłębia swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Ponadto wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej rewitalizujące skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Katarzyna Filipiak

Katarzyna Filipiak

Lekarz medycyny estetycznej

Lek. Katarzyna Filipiak jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy”. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.

Jednym z obszarów jej zainteresowań zawodowych są zabiegi medycyny estetycznej. Swoje kompetencje i wiedzę wykorzystuje również w leczeniu łysienia androgenowego, przeprowadzając zabiegi takie jak Regenera Activa, osocze bogatopłytkowe oraz przeszczep włosów metodą FUE.

W pracy zawodowej bazuje na wiedzy lekarskiej oraz wyczuciu piękna i harmonii, co według niej stanowi kwintesencję medycyny estetycznej. Chęć nieustannego poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności sprawia, że stale uczestniczy w szkoleniach, kursach i kongresach naukowych.

Nawiązanie relacji z pacjentem i poznanie jego indywidualnych potrzeb uważa za szczególnie ważne, dlatego fundamentem jej pracy jest empatyczna i otwarta postawa.

Lek. Dawid Ojo

Lek.
Dawid Ojo

Specjalista chirurgii naczyniowej

Dr Dawid Ojo jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizował się na oddziale chirurgii naczyniowej w Szpitalu Bielańskim im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie, gdzie pracuje od 2015 roku. W Oddział klinicznym, w którym pracuje na co dzień, wykonuje klasyczne jak i wewnątrznaczyniowe operacje: tętniaków aorty, tętnic szyjnych, tętnic obwodowych, w tym tętnic kończyn dolnych.

Wykonuje badania USG Doppler tętnic i żył kończyn górnych, dolnych, a także USG tętnic szyjnych i kręgowych. Certyfikaty w zakresie badań ultrasonograficznych nabył w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii i Wielkopolskiej Szkole Diagnostyki Obrazowej.

Chcąc nadal rozwijać swoje kwalifikacje i pozyskiwać gruntowne doświadczenie, zdecydował się na poszerzenie swoich umiejętności o dziedzinę Medycyny Estetycznej. Odbył liczne kursy pod okiem Firmy Fenice oraz Europejskiego Centrum Szkoleniowego. Zaangażowanie pozwoliło mu uzyskać kwalifikacje do wykonywania zabiegów zarówno z użyciem podstawowych, jak i zaawansowanych technik. Specjalizuje się także w zabiegach transplantacji włosów, brwi oraz brody w technologii ARTAS System. Umiejętności w tej dziedzinie zdobywał w Centrum Szkoleń Medycznych przy Klinice Siennej w Warszawie. Niewątpliwie codzienna praca w oddziale chirurgicznym, daje mu pewność ręki i precyzję podczas wykonywania wszystkich zabiegów – tak istotną umiejętność w trakcie wykonywania zabiegów medycyny estetycznej i transplantacji włosów.

Lek.
Sandra Zyzak-Krewko

Specjalista Dermatolog - Wenerolog

Jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Dermatologii Dorosłych Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. W 2021 roku otrzymała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów oraz paznokci, a także chorób przenoszonych drogą płciową. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatochirurgii (kriochirurgia, łyżeczkowanie, elektrokoagulacja), laseroterapii oraz medycyny estetycznej (mezoterapia, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego). Przeprowadza również ocenę dermatoskopową znamion.

Stale rozwija swoje umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz kongresach branżowych.

Do każdego pacjenta podchodzi z wielką empatią, oferując swoją wiedzę i doświadczenie.

Galeria

Zobacz zdjęcia naszej Kliniki Przeszczepu Włosów w Warszawie