Klinika Przeszczepu Włosów

Przeszczepy włosów na światowym poziomie

Jesteśmy jedyną we wschodniej Europie kliniką, która do zabiegów transplantacji włosów używa robota ARTAS™. Nowoczesne zabiegi z użyciem najbardziej zaawansowanej obecnie technologii dają pewność, że każde działanie wykonywane przez system ARTAS™ jest precyzyjne i zorientowane na poprawę jakości życia Pacjentów.

Klinika Przeszczepu Włosów w Warszawie – dobry adres

Możesz poddać się przeszczepowi włosów w Klinice w centrum Warszawy, wyspecjalizowanej w leczeniu łysienia androgenowego. To miejsce przyjazne dla Pacjentów, nowoczesne, zadbane, urządzone z myślą o komforcie osób, które tu przebywają. Zapewniamy również darmowy parking, transfer z lotniska, noclegi, Wi-Fi oraz wiele innych udogodnień. Dbamy, aby wizyta w naszej Klinice była przyjemna, a sam zabieg bezbolesny i skuteczny.

Wyceń przeszczep włosów online

Specjalizujemy się w leczeniu łysienia androgenowego

Problem wypadających włosów dotyczy osób w coraz młodszym wieku, natomiast z czasem objawy nasilają się, a obszary bez włosów są coraz bardziej widoczne na tle całej skóry głowy. W łysieniu androgenowym problemem jest, że włosy te już nie odrastają, dlatego aby cofnąć skutki choroby, należy zastosować transplantację włosów.

O wysokiej klasie Kliniki świadczą między innymi:

  • skuteczność wykonywanych zabiegów – prawidłowa diagnostyka poprzedza każdy zabieg i pozwala ocenić, stopień zaawansowania łysienia,
  • bezpieczeństwo przeszczepów – jako certyfikowana placówka zapewniamy bezpieczne, bezbolesne transplantacje, wykonywane w nowoczesnych klimatyzowanych wnętrzach Kliniki, gwarantujemy również opiekę medyczną,
  • kwalifikacje lekarzy i zespołu medycznego – znajomość metody zrobotyzowanego przeszczepiania włosów zgłębiana była nieustannie przez nasz zespół, aby każdy zabieg charakteryzował się powtarzalnością optymalnych efektów,
  • pełna diagnostyka, w tym również testy genetyczne – łysienie androgenowe ma podłoże genetyczne lub hormonalne, dlatego pakiet badań jest niezbędny do właściwej oceny sytuacji i zastosowania odpowiedniej metody leczenia.

Zadowolenie Pacjentów jest źródłem również naszej satysfakcji zawodowej, a liczne podziękowania i rekomendacje stanowią najwyższy dowód uznania.

Menu