Efekty transplantacji włosów

Innowacyjna transplantacja włosów i jej efekty

W kontekście transplantacji włosów najbardziej oczywiste efekty to przywrócenie włosów na głowie w miejscach dotkniętych łysieniem androgenowym. Są to miejsca, gdzie nie następuje samoistne odrastanie i jedyną metodą, aby uzyskać trwałe efekty, jest zastosowanie rozwiązania, w którym grafty z mieszków włosowych wszczepiane są pod skórę określoną metodą. Sprzymierzeniec Pacjentów to obecnie robot Artas™ 9X – przełom w leczeniu łysienia.

Umów się na konsultację
ul. Sienna 86 00-815 Warszawa

1. METAMORFOZA

Efekty po 6 miesiącach od przeszczepu włosów, w trakcie którego wykorzystaliśmy 1500 graftów.

Czas trwania zabiegu: 7 godzin

Zabiegi dodatkowe: przygotowanie skóry głowy w trakcie terapii trychologicznej, poprzedzającej zabieg.

2. METAMORFOZA

Efekty po 10 miesiącach od przeszczepu włosów, w trakcie którego wykorzystanych zostało 2500 graftów.

Czas trwania zabiegu: 9 godzin

Zabiegi dodatkowe: 3 zabiegi osocza bogatopłytkowego, w tym 1 gratis dla Pacjenta. Dodatkowo przygotowanie skóry głowy w trakcie terapii trychologicznej, poprzedzającej zabieg.

3. METAMORFOZA

Efekty po 11 miesiącach od przeszczepu włosów, w trakcie którego wykorzystaliśmy 2500 graftów.

Czas trwania zabiegu: 8 godzin

Zabiegi dodatkowe: zabieg Regenera Activa oraz terapia trychologiczna, przygotowująca skórę głowy do przeszczepu.

Bez powikłań i skutków ubocznych, czyli szybki powrót do formy

Jeżeli transplantację włosów rozważać poprzez efekty na przyszłość warto wiedzieć, że po kilku miesiącach od przeszczepu włosy osiągają taką długość, która pozwala na ułożenie fryzury, stosowanie preparatów do stylizacji, nadanie uczesaniu określonego kształtu podczas wizyty u fryzjera. Włosy są naturalne i tak właśnie należy je traktować, bez obaw o wypadanie podczas czesania czy zabiegów pielęgnacyjnych.

Inaczej niż w niektórych zabiegach medycyny estetycznej, tutaj efekt jest na początku znacznie mniej spektakularny, lecz należy to uznać za zaletę:

  • po pierwsze – unikniesz sytuacji, w której jednego dnia niemal zupełnie nie masz włosów na głowie, a następnego pojawiasz się w domu czy w pracy z pełnym owłosieniem,
  • po drugie – włosy rosną powoli, fizjologicznie, więc i dla Ciebie, i dla otoczenia będzie to wyglądać całkowicie naturalnie.

Docelowo zamiast rozległych powierzchni pozbawionych włosów, możesz ponownie mieć na głowie fryzurę, która doda pewności siebie.

Interesuje Cie nasza oferta

Zadzwoń lub napisz do nas – zapraszamy do kontaktu.

Menu