Procedura zabiegowa

Poznaj procedurę zabiegową transplantacji włosów w naszej Klinice

Charakterystyka procedury zabiegowej dotyczącej przeszczepu włosów obejmuje szereg działań, które mają na celu odpowiednie przygotowanie Pacjenta, bezbłędne przeprowadzenie zabiegu oraz udzielenie stosownych porad dotyczących okresu pozabiegowego. Przez cały ten czas służymy fachową pomocą, aby chęć przywrócenia gęstości włosów miała przełożenie na realne efekty.

Badania powiązane z procedurą zabiegową przed przeszczepem

Wskazaniem do przeprowadzenia przeszczepu włosów metodą FUE jest stwierdzone łysienie androgenowe, czyli sytuacja, w której utracone włosy nie odrastają i konieczna jest interwencja z zewnątrz, aby przywrócić objętość owłosienia skóry głowy.

Priorytetem przed każdą transplantacją włosów jest jednak sprawdzenie, czy nie występują przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.

Ważne jest przestrzeganie zaleceń również kilka dni przed zabiegiem oraz w dniu przeszczepu. Na co należy wtedy zwracać uwagę?

Za sprawą tzw. chirurgii jednego dnia zabiegi związane z transplantacją włosów można przeprowadzać szybko i w pełni bezpiecznie, aby zapewnić Pacjentom komfort niezwłocznego powrotu do codzienności. Przestrzegając podstawowych zaleceń pozabiegowych możliwy jest powrót do domu w dniu zabiegu lub w przypadku indywidualnych wskazań – dzień później. Dodatkowo efekt w postaci przeszczepionych włosów jest naturalny, zatem nie będzie dominował w wyglądzie całej głowy, włosy wzrastać będą stopniowo, co ma znaczenie ze względów estetycznych.

Interesuje Cie nasza oferta

Zadzwoń lub napisz do nas – zapraszamy do kontaktu.

Menu